Hakkımızda

 • Gaziantep lpg brc ürünleri

  brc gaziantep otogaz

  gaziantep brc servis

  otogaz gaziantep servis lpg

  gaziantep otogaz brc


  MUSTERİ HİZMETLERİ

  0 342
  251 21 41

   

GAZİKENT OTOGAZ GAZİANTEP LPG

GAZİKENT OTOGAZ olarak Gaziantep'te oto gaz sektöründe yılların deneyimiyle kaliteyi amaç edinmiş bir firmayız. TSE'li servisimiz, konusunda uzman personelimiz ile temiz işçilikle hizmet vermekteyiz. İtalya'nın dev markası olan BRC'nin Güneydoğu Bölge Distribütörüyüz. Fırmamız, siz müşterilerimize en sorunsuz, en kaliteli, en güvenli LPG dönüşüm kitlerini ve işçiliği sunmayı ilke edinmiştir.

Ayrıca bakım ve montaj servisimizde montajını yaptığımız araçların garantili bakımlarının yanında oto gazlı araçların yedek parça değişimi ve bilgisayarda gaz ayarı yapılmaktadır. Montajını yaptığımız araçların garanti sonrası güvenli ve problemsiz bir şekilde kullanımı için hizmet vermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en iyi referanstır.

Full enjeksiyonlu (sıralı, 4, 5, 6, 8 silindir) araçlar için geliştirilmiş yeni nesil çok nokta enjeksiyonlu sıralı oto gaz sisteminin en büyük avantajı benzinle bire bir aynı performansa sahip olması ve düşük yakıt tasarrufudur. BRC sistemleri diğer oto gaz sistemlerine göre çok daha problemsiz ve kullanımı rahattır.

Gazikent Otogaz olarak branşımızın oto tamir ve bakım servisi olmasından dolayı işimizin devamı olduğu için LPG sektörüne girdik. Özellikle BRC'nin sunduğu bazı avantajlar sayesinde müşterilerimizden daha çok ilgi görmekteyiz. En büyük avantajı 2 yıl veya 100.000 km garanti süresidir. Sıralı otogaz sistemi yüksek performans, düşük yakıt tüketimi sağlar. Bakım masrafı son derece düşüktür. Yüksek güvenlik ve emniyet fire back (geri ateşleme) sorunu yoktur. Bu yüzden sizin ve bizim gönlümüz rahat olarak araçlarınızı oto gaz sistemiyle de kullanmanızı sağlar.

OEM MONTAJI'nda (Sıfır Araç) Fiat, Opel, Chevrolet, Daihatsu, Proton, Chery, Samond bayisiyiz.

Kalitede Süreklilik, Uzman Kadro, Uygun Fiyat, Karşılıklı Güven ve Dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.